Кличко запустив безкоштовний швидкісний Інтернет у Київському метро


Сьогодні безкоштовний швидкісний Wi-Fi запущений на трьох центральних станціях Київського метрополітену: "Олімпійська", "Площа Льва Толстого", "Майдан Незалежності". А згодом безпровідним інтернетом будуть забезпечені всі 52 станції на всіх лініях і всі вагони метрополітену. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації та запуску нового проекту.

"Сьогодні безкоштовний швидкісний Wi-Fi вже запущений на трьох центральних станціях: "Олімпійська", "Площа Льва Толстого", "Майдан Незалежності". І це тільки початок розвитку Wi-Fi мережі зі 100% покриттям станцій, тунелів та ескалаторів усієї столичної підземки. Безпровідним інтернетом будуть забезпечені всі 52 станції на всіх лініях метро і всі вагони,наголосив Віталій Кличко.Для столичної влади цей проектще один крок до забезпечення комфорту та нових можливостей для киян та гостей столиці, ще один етап на шляху впровадження технологічної системи управління Kyiv Smart City",відзначив мер.

Він зауважив, що сьогодні один пасажир проводить за одну поїздку в метро в середньому близько 30 хвилин. "Відтепер ці півгодинице можливість почитати свіжі новини в інтернеті, написати робочі листи по електронній пошті та головнеце можливість постійно залишатися на зв'язку з рідними і колегами",сказав Віталій Кличко.

Київський міський голова підкреслив, що для столиці цей проект принесе ще одну дуже важливу річпідвищення заходів безпеки, адже разом з Wi-Fi мережею інвестор будує систему відеоспостереження. "Завдяки відеоспостереженню кияни та гості міста почуватимуться захищеними, перебуваючи в метро",зазначив мер Києва.

Віталій Кличко також зауважив, що крім проекту з запуску Wi-Fi, з початку року в метрополітені вже було здійснено кілька нововведень, зокрема пасажири отримали можливість безконтактно платити за проїзд банківською карткою.

Віталій Кличко протестував, як працює Wi-Fi на станції метро "Олімпійська", і здійснив відеодзвінок брату Володимиру, який зараз у Флориді (США) готується до наступного поєдинку. Володимир привітав киян із запуском інтернету на станціях метро та сказав, що кілька тижнів тому був у Київському метрополітені. "Тепер, коли там є Wi-Fi, буду частіше спускатися у київське метро",сказав Володимир Кличко.

У грудні 2014 року КМДА підписала інвестиційний договір з компанією "Москіто Мобайл" на будівництво Wi-Fi мережі у київському метро. Головні переваги зв'язкунайвища швидкість передачі даних у поєднанні з великою кількістю одночасних підключень до мережі. Сьогодні Wi-Fi у метро можуть похвалитися менше двох десятків міст в світі, зокремаСеул у Південній Кореї, японські міста Токіо, Осака, Кіото, Йокогама, Нагоя, китайські Шанхай та Гонконг, а також Лондон, Париж, Софія, Торонто, Чикаго, Нью-Йорк.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_klichko-zapustiv-bezkoshtovnij-shvidkisnij-internet-u-kiyivskomu-metro/646723
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top