В КМДА перевірили технічний стан столичних "швидких"


Столичні карети швидкої допомоги виїжджають на виклики в належному технічному стані та з повним комплектом медичних засобів та препаратів. Про це повідомив заступник голови КМДА Михайло Радуцький під час інспекції у відділенні екстреної медичної допомоги № 8 Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Належне забезпечення киян висококваліфікованою та якісною медичною допомогою є одним із пріоритетних напрямів роботи міської влади. І хоч медична галузь є найбільш фінансово залежною від міського бюджету, команда Віталія Кличка робить усе, аби медичні послуги кияни отримували на європейському рівні",сказав Михайло Радуцький.

Під час інспекції заступник голови КМДА оглянув карети швидкої допомоги та поспілкувався з медичними працівниками про умови роботи та медикаментозне забезпечення бригад.

"Незважаючи на нарікання мешканців столиці на роботу швидких, можу твердо сказати, що і технічний стан автомобілів, і медикаментозне забезпечення відповідають найвищим вимогам. Працівники Комунальної організації "Київмедспецтранс"це фахові спеціалісти, які утримують наш медичний транспорт у належному стані, а в разі поломки ліквідують її швидко та професійно. Хочу зауважити, найдовший термін ремонту автомобіля складає близько 10 годин. Про високий професіоналізм також свідчить перекваліфікація спеціалістів з ремонту вітчизняних автомобілів на закордонні Ford та Peugeot, що дозволяє зекономити немалі кошти на ремонті у центрах техобслуговування даних марок автомобілів",наголосив Михайло Радуцький.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_v-kmda-perevirili-tehnichnij-stan-stolichnih-shvidkih/646356
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top