Пішохідну зону на Поштовій відкрили завдяки Кличко - експерт


Віталію Кличку вдалося завершити реконструкцію пішохідної зони на Поштовій площі в противагу попереднім керівникам столиці. Як зазначив Олексій Заїка, заступник голови ГО ""Центр правової допомоги "ІСКРА" з питань ЖКГ, в таких проектах абсолютно не важливо, хто ініціював проект, головне, що було зроблено, щоб його завершити.

"Реконструкцію Поштової починали ще в 2008 році при Черновецькому. Але, крім Черновецького, "піарилися" на прагненні завершити роботи і Попов, і Макеєнко і Бондаренко. Час минав, кияни відчували безліч незручностей, але ніхто з них не доклав реальних зусиль для виконання проекту. Сьогодні ж є факт, і його треба визнати, тільки Віталій Кличко, пообіцявши зробити пішохідну зону, стримав слово", - зазначив експерт.

Окремо експерт підкреслив важливість відсутності "совкового" сценарію відкриття нового міського інфраструктурного об'єкту.

"Відкриття столична влада не зробила "совковим", як раніше у нас було прийнято. Ніякої зайвої помпезності. Це було хороше дитяче свято, а якщо добре дітям і батькам теж. Сам Кличко, завітавши на площу, був дуже людяним і близьким до людей: без краватки, фотографувався і спілкувався з усіма охочими, та й, зрештою, викупався у фонтані з дітьми і пограв з оркестром. Люди схвалюють таку відкритість і доступність Кличко, особливо враховуючи, що в країнах колишнього соцтабору політики як правило далекі від народу", - підкреслив Олексій Заїка.

Експерт висловив сподівання, що слово мера про завершення всього комплексу робіт з реконструкції Поштової площі наступної весни, буде виконано також як і відкриття її пішохідної зони.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_pishohidnu-zonu-na-poshtovij-vidkrili-zavdyaki-klichko-ekspert/646455
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top