Зайві поверхи на Десятинному провулку будуть повністю знесені за тиждень - Кличко


"Київ повинен розвиватися, будуватися, але все має бути в межах законодавста. На жаль, є недобросовісні забудовники, які порушують норми будівництва. Ці будівництва дістались нам у спадок, і ми змушені розв'язувати вузли, - зазначив Віталій Кличко. - Зараз ці два поверхи новобудови в Десятинному провулку, які були побудовані з порушенням всіх норм, зносяться. Ця будівля не буде перевищувати встановлених норм - 27 м. Цей демонтаж - безпрецедентний випадок, і ми будемо безкомпромісні у вимогах дотримання законодавства і будемо зносити ті будівництва, які ведуться з порушенням норм", - підкреслив мер Києва.

Він відзначив, що всі роботи щодо демонтажу зайвих поверхів повинні бути завершені протягом тижня. Віталій Кличко зауважив, що ділянка у Десятинному провулку, на якій ведеться будівництво, входить до буферної зони Софії Київської. І столична влада робить все, щоби зберегти старий Київ і передати його нащадкам.

Мер перевірив за допомогою тахеометра, що висота будівлі після знесення двох поверхів складає трохи менше 27 м. У цьому змогли переконатися присутні громадські активісти та журналісти.

Київський міський голова також подякував громадськості за активну участь у врегулюванні питання будівництва в Десятинному провулку. "Ми вдячні громадськості за її підтримку. Ми сідали всі разом, розмовляли і знайшли компромісне рішення", - сказав Віталій Кличко.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_zajvi-poverhi-na-desyatinnomu-provulku-budut-povnistyu-zneseni-za-tizhden-klichko/646940
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top