До Великих Сорочинців продають по 2 автобусних квитки на одне місце


Автобусні квитки з Полтави до Великих Сорочинців продають кількома екземплярами на одне місце. Про це повідомляють городяни, які сьогодні збиралися їхати на Сорочинський ярмарок.

"Учора ввечері взяли два квитки до Сорочинців на 8.30 ранку. Прийшли за 10 хвилин до відправлення маршрутки, а наші місця вже зайняті. Виявилося, що у людей теж квитки на ці самі номери місць. Кинулися до касирів розбиратися, то виявилося, що квитки на цей рейс продавалися одночасно на автостанції та центральному автовокзалі міста. Мовляв, у них погана координація між собою, тому все так і вийшло", - сказала Марія, одна з пасажирів.

Частину людей з дубльованими квитками пересаджують на інші рейси, решта - їдуть стоячи.

"Люди дуже невдоволені. До Сорочинців їхати 1,5 години, дорога погана. Водії кажуть, що така ситуація виникла через те, що цього року на ярмарок їде мало туристів і автостанція відмінила кілька рейсів до села. Порахували, що вони будуть зайвими", - додала Марія.

Нагадаємо, Сорочинський ярмарок у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавщини, розпочався учора - 18 серпня. Триватиме до 23 серпня.http://gazeta.ua/articles/regions/_do-velikih-sorochinciv-prodayut-po-2-avtobusnih-kvitki-na-odne-misce/643070
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top