"Врахуйте мій фізичний стан" - Кернес просить знову перенести судове засідання


Адвокати потерпілих майданівців Сергія Ряполова і Олександра Кутяніна, просять суддю Андрія Антонова перейти до повноцінного судового розгляду. Наголошують, судове засідання над Геннадієм Кернесом і двома його охоронцями, переносити більше не потрібно.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

У свою чергу захисники мера Харкова продовжують наполягати на перенесенні судового слухання. Жаліються на спеку та активістів. Сам Геннадій Кернес підтримав ініціативу своїх захисників.

"Врахуйте мій фізичний стан. Ми не затягуємо процес, ми і так рік чекали поки йде несправедливе незаконне досудове слідство. Тому не бачу проблем у переносі засідання ", - сказав Кернес.

Після цього суддя Андрій Антонов оголосив невелику перерву, після чого пообіцяв вислухати думки інших адвокатів, щодо переносу чи продовження засідання. Під час перерви нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук посварився з одним із захисників мера Харкова.

"Ти ж мені погрожував перед засіданням? Ану пішли вийдемо на вулицю і побалакаємо. Ніякий ти не адвокат. Буду добиватися, аби в тебе забрали ліцензію. Дурачок", - сказав Мосійчук.

У свою чергу захисник відповів, що подібним чином Мосійчук себе веде тільки через значок депутата Верховної Ради.

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві проходить шосте судове засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса та 2 його охоронців.http://gazeta.ua/articles/regions/_vrahujte-mij-fizichnij-stan-kernes-prosit-znovu-perenesti-sudove-zasidannya/644143
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top