У Полтаві розпочалося восьме судове засідання по справі Кернеса


У Полтаві розпочалося восьме судове засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців. Усіх звинувачують у побитті торік харківських майданівців Сергія Ряполова і Олександра Кутяніна.

Традиційно біля приміщення Київського райсуду міста зібралося близько 80 активістів з плакатами: "Гепу на нари". Найбільше серед активістів - представників Харківської організації "Громадська варта". Самого Геннадія Кернеса, як і завжди, завезли до суду через чорний вхід. Охоронці з обох боків закривали мера Харкова парасольками.

"Скоріше за все, сьогодні адвокати Кернеса теж будуть до упаду читати купу скарг, пропозицій і зауважень, проситимуть перенести суд кудись в інше місце. Все роблять для того, аби люди втомилися сюди ходити і забули про цього негідника. Але не діждуться. Як треба, то і ще на сотню засідань прийдемо. Кінець Кернесу має бути один - тюрма", - розповіла одна з активісток Валентина Іванівна.

Нагадаємо, попередні сім засідань по справі мера Харкова переносилися через постійні скарги та клопотання до суду з боку захисників Геннадія Кернеса. Тому суд досі не перейшов до суті справи.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-poltavi-rozpochalosya-vosme-sudove-zasidannya-po-spravi-kernesa/647206
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top