"Друга світова війна досі триває. Росіяни зараз використовують ту ж пропаганду, що й тоді"


10 вересня на площі Ринок у Львові у рамках 22-го Форуму видавців організували виставку "Українська Друга світова". На 24 стендах показали унікальні фото та факти, які показують: у боротьбі на всіх фронтах війни від Атлантики до Тихого океану брало участь 6 млн українців. У війні загинуло понад 10 млн наших громадян.

"Організували виставку через сьогоднішню ситуацію на Донбасі. Складається враження, що Друга світова війна досі триває. Росіяни зараз використовують ту ж пропаганду, що й тоді. Чуємо пропаганду про російського воїна, який визволяє гноблений народ від фашистської хунти. Чуємо пропаганду про "ополченців", які борються проти гнобителів в українській владі. Ці слова не оновлювалися з часів Другої світової війни. Але не лише люди у Росії, але й в Україні вірять у ці міфи", - каже один з авторів виставки Володимир В'ятрович.

Над цією виставкою 2, 5 місяців працював інститут національної пам'яті - вісім авторів та картограф.

"Тепер переосмислюємо роль України у Другій світовій війні. Ця війна - найглобальніший конфлікт людства, який тривав шість років. Почався 1 вересня 1939 року з нападу нацистської Німеччини на Польщу. Завершився 2 вересня 1945 року капітуляцією Японії. Воювало два політичні блоки, дві коаліції. Друга світова війна була довирішенням проблем, які не вирішили у Першій світовій війні. Перша закінчилася у 1918 році поразкою коаліції центральних держав, очолюваних Німеччиною. Країни-переможці заснували Версальський союз. Багато країн-переможців - Англія, Японія - були незадоволені умовами. Переможені країни прагнули реваншу. Також усіх непокоїв більшовизм в Радянському Союзі. Україна була найбільш не вирішеною проблемою Європи. Українців вважали найбільший бездержавним народом, який віддано боровся за свою державу. Українці займали становище, які нині займають курди", - каже Максим Майоров, співавтор виставки.

Виставка "Українська Друга світова" закриється 13 вересня.http://gazeta.ua/articles/life/_druga-svitova-vijna-dosi-trivaye-rosiyani-zaraz-vikoristovuyut-tu-zh-propagandu-scho-j-todi/646803
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top