За фактом розповсюдження антиукраїнських книг на Форумі видавців порушено кримінальну справу


За фактом розповсюдження на Форумі видавців у Львові книг антиукраїнського змісту, які надруковані під маркою Харківського видавництва "Фоліо", відкрито кримінальну справу.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, матеріали цієї справи передано до Служби безпеки України Харківської області.

Як зазначається у повідомленні, про відкриття кримінальної справи повідомив начальник управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук під час наради в ОДА, яка відбулася 14 вересня.

"У цій справі не все так просто, - сказав Андрейчук. - Частину книг під маркою українського видання було надруковано у Російській Федерації. Це спецоперація російських спецслужб".

За словами начальника управління, такі масштабні заходи, як Форум видавців будуть використовуватися і надалі для дестабілізації ситуації в нашій країні.

"Ми маєморозуміти, що чим спокійніше буде на Сході, тим гучніше буде на заході держави. Тобто, коли менше стрілятимуть у Донецькій та Луганській областях, тоді збільшуватиметься ймовірність різного роду провокацій на західній Україні", - підсумував голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

10 вересня Форум пікетували кілька десятків представників львівського товариства "Меморіал" та обласної спілки політв`язнів України, які заявили, що харківське видавництво "Фоліо" не має права бути представленим на книжковому форумі, який здобув європейське ім`я, оскільки видає книги "антиукраїнського та нацистського характеру".

"Книга Платона Бєсєдіна "Учитель. Роман перемен" видана харківським видавництвом "Фоліо", має виразно нацистський характер і відверто принижує українців та кримських татар. Немає сумніву, що саме ця книжка українофоба Бєсєдіна за нинішньої російсько-української війни на Донбасі та масштабної пропаганди, яку розгорнув Кремль, не має права бути присутньою на полицях для українських читачів", - заявив голова Львівського товариства "Меморіал" Роман Гунда.http://gazeta.ua/articles/np/_za-faktom-rozpovsyudzhennya-antiukrayinskih-knig-na-forumi-vidavciv-porusheno-kriminalnu-spravu/647584
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top