На Луганщині знайшли п'ять трупів розвідників "ЛНР"


Військовослужбовці ЗСУ 6 вересня знайшли у лісовому масиві біля річки Сіверський Донець, між селами Болотенне та Миколаївка Станично-Луганського району, п'ять трупів чоловічої статі.

Про це повідомив речник АТО у Луганській області Руслан Ткачук.

Як зазначається, всі тіла виявили у сильному гнилісному стані з мінно-вибуховими травмами, відтак вік встановити не можливо.

Давність трупів становить близько двох тижнів, повідомляє Ткачук.

Як вважають українські військовослужбовці, бойовики диверсійно-розвідувальної групи "ЛНР" намагалися проникнути на територію підконтрольну Україні та підірвалися на мінах.

Чоловіки були одягнені у камуфляж, мали автомати та боєприпаси, без особистих документів. На одязі одного з загиблих є шеврон з триколором РФ та шеврон ГБР "Летюча миша". Триколор "ЛНР" та емблема ГБР "Летюча миша" також був на одному з автоматів.

На місці події вилучили шість автоматів, із них два Калашникова з підствольними гранатометами, одинз оптичним прицілом, а також 47 магазинів до автоматів з набоями, вісім гранат "Ф-1", 21 постріл для підствольного гранатомету "ВОГ", три сигнальні ракети, шість "розгрузок" та дві фляги, уточнив спікер АТО Луганщини.http://gazeta.ua/articles/np/_na-luganschini-znajshli-pyat-trupiv-rozvidnikiv-lnr/646026
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top