На Луганщині проводять спецоперацію, міліція вилучає незаконну зброю у місцевих


Правоохоронці провели операцію з масового вилучення зброї та боєприпасів у місцевих жителів на Луганщині.

Про це повідомляє офіційний сайт МВС.

"Вчора співробітники міліції у мешканців Попаснянського, Кремінського та Міловського районів вилучили зброю та боєприпаси", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, співробітники Попаснянського райвідділу міліції в приміщенні магазину по пров. Криничний під час особистого огляду у місцевого мешканця 1966 р.н. виявили та вилучили гранату РГД-5. Також під час проведення огляду домоволодіння на вул. Зої Космодем'янської в місті Попасна за місцем проживання 41-річного чоловіка оперативники виявили та вилучили дві гранати Ф-1.

Співробітники Кремінського райвідділу міліції під час проведення санкціонованого обшуку у будинку на вул. Переїзна с.Стара Краснянка, за місцем проживання чоловіка 1960 р.н., виявили та вилучили мінометну міну калібром 120 мм, сигнальну міну та набої калібру 7,62 мм.

Співробітники Міловського райвідділу міліції під час обшуку у будинку на вул. Ювілейна с. Микільськ за місцем проживання чоловіка 1983 р.н. виявили та вилучили гладкоствольну рушницю без будь-яких документів на неї.

Звідки у місцевих жителів боєприпаси та зброя, і з якою метою вони їх зберігали, з'ясує слідство.http://gazeta.ua/articles/regions/_na-luganschini-provodyat-specoperaciyu-miliciya-viluchaye-nezakonnu-zbroyu-u-miscevih/648345
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top