Учора в зоні АТО важке озброєння не застосовувалося. Карта РНБО
Речник Адміністрації президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяникрозповів про обстановкуна Донбасі за минулу добу.

"Ворожих обстрілів з важкого озброєння, зокрема мінометів, танків, бронетехніки, учора зафіксовано не було.

На Луганському напрямку єдиною гарячою точкою вчора було с. Кримське, там противник здійснив 2 збройні провокації, це відбулося у темну пору доби.

Донецький напрямок. Дещо неспокійно було увечері на Світлодарській дузі. Ворог двічі відкривав вогонь зі стрілецької зброї по наших позиціях біля Санжарівки і Лозового. У Горлівці, Дзержинську та на південь від них до міста Ясинувата вчора також було тихо.

Найбільш неспокійно вчора було в районі Донецького аеропорту, де бойові дії тривали з 16 до 23 години. Поблизу Авдіївки йОпитного ворог 10 разів відкривав вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів по наших позиціях. Також 4 ворожих провокації зафіксовано поблизу Мар'їнки.

У Пісках та Красногорівці, а також на виїзді з Донецька у бік Маріуполя також учора було достатньо спокійно.

На Маріупольському напрямку вже другий день поспіль бойові дії не ведуться", - розповів Мотузяник.http://gazeta.ua/articles/np/_uchora-v-zoni-ato-vazhke-ozbroyennya-ne-zastosovuvalosya-karta-rnbo/645166
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top