По бійцях АТО під Золотим вдарив ворожий гранатомет


УПопаснянському районі Луганської області зафіксували використання бойовиками гранатомета.

Про це повідомив речник штабу АТО у Луганській області Руслан Ткачук, передає"5 канал".

"Вчора о 22:00 російські найманці завдали вогневого ураження по опорному пункту ЗСУ з гранатомету та стрілецької зброї неподалік міста Золоте Попаснянського району.

Військові інженери разом в представниками ОБСЄ продовжують інспекцію мінних полів в зоні бойових дій з метою їх упорядкування та підвищення безпеки у регіоні. Група цивільно-військового співробітництва ЗСУ разом з військовими інженерами сьогодні у селі Кримське працюють задля відновлення газопостачання, сапери здійснюють перевірку на території села", - повідомив Ткачук.

Варто зазначити, що представник АП з питань АТО на сьогоднішньому брифінгу повідомив, що бойовики протягом минулої доби застосовували лише стрілецьку зброю.http://gazeta.ua/articles/np/_po-bijcyah-ato-pid-zolotim-vdariv-vorozhij-granatomet/648871
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top