Сьогодні бойовики лише 4 рази обстріляли українські позиції — прес-центр АТО


Сьогодні, 1 вересня обстановка в зоні АТО залишалася спокійною. Бандформування з опівночі і до 18 години 4 рази порушили перемир'я.

Повідомляє прес-центр АТО

"Проте характерні ознаки обстрілів, більше свідчать про хаотичність та несистемність вогню в сторону наших позицій. Так, близько 8 ранку, по опорному пункту сил АТО у селищі Щастя, що на Луганщині, бив ворожий міномет 82 калібру.

Поблизу Донецька о 15 годині бойовики обстрілювали наші позиції в Мар'їнці. А о пів на 6 вечора, по українському опорному пункту, що на південь від Авдіївки, злочинці вели вогонь з гранатомету і стрілецької зброї", - йдеться в повідомленні.

Також на Артемівському напрямку, близько 15 години, противник зі стрілецької зброї і гранатомету обстрілював наші позиції в Санжарівці.

"Загалом, 1 вересняу день знань, школярі Донбасу, їхні рідні і близькі нарешті відчули справжній спокій. Діти змогли без страху сісти за парти. А їхні батьки в чергове усвідомили, що цінність миру, насамперед, у безпеці їхніх дітей", - підкреслили у прес-центрі.http://gazeta.ua/articles/np/_sogodni-bojoviki-lishe-4-razi-obstrilyali-ukrayinski-poziciyi-prescentr-ato/645263
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top