На Закарпатті побили прикордонника, який заважав контрабандистам "працювати"


На Закарпатті контрабандисти побили прикордонника, що перешкоджав переправці сигарет в Румунію.

Про це йдеться на офіційному сайті очільника області Геннадія Москаля.

"Інцидент трапився в ніч на понеділок (3.08) на зеленому кордоні між Україною та Румунією. У Рахівському районі поблизу контрольно-слідової смуги мукачівський прикордонник помітив кількох громадян, що намагалися перенести на румунську територію ящики з сигаретами. Уході затримання порушники накинулися на прикордонника з кулаками, побили його і втекли. Зараз їх розшукують правоохоронці", - йдеться у повідомленні.

Якзазначає Москаль, кордон зі Словаччиною та Угорщиною практично стоїть, спроб крупних партій контрабанди у цих напрямках немає.

"Однак залишаються проблеми на українсько-румунському кордоні. Щодоби тут затримують порушників, що тягнуть у Румунію контрабанду.

Минула ніч не стала виняткому Рахівському районі виявили сховок із 10 ящиками сигарет, готовими для переправки через зелений кордон. Найближчим часом я відвідаю прикордонні з Україною повіти Румунії для зустрічей із представниками тамтешньої влади та силових органів і посилення боротьби з контрабандою. Справжніх результатів ми досягнемо тільки тоді, коли контрабанді будуть протистояти по обидва боки кордону", - наголосив Москаль.http://gazeta.ua/articles/np/_na-zakarpatti-pobili-prikordonnika-yakij-zavazhav-kontrabandistam-pracyuvati/640377
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top