У Запоріжжі 8 невідомих викрали і побили керівника "Правого сектора"


Місцевого лідера "Правого сектора" Олександра Тарана невідомі вдарили, насильно посадили в "джип"і зникли.

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в Запорізькій області.

"27.07.2015 року о 10 годині 42 хвилини до Орджонікідзевського РВ ЗМУ надійшло повідомлення зі служби "102" про те, що звернувся чоловік 1957 року народження. Він повідомив, що працює водієм у керівника запорізького осередку "Правого сектора". Заявник розповів, що зі своїм роботодавцем щойно під`їхав на вулицю Тбіліську. Коли вони вийшли з автомобіля, до них підійшли 8 чоловіків. Один із них вдарив в обличчя очільника запорізького осередку "ПС". А потім посадили в "джип" кольору хакі та поїхали у невідомому напрямку.

Цього ж дня викраденого громадянина було виявлено вдома, але на контакт з правоохоронцями він не пішов, відмовившись давати свідчення. Проте 29 липня потерпілий звернувся з заявою до органів внутрішніх справ", - йдеться у повідомленні.http://gazeta.ua/articles/np/_u-zaporizhzhi-8-nevidomih-vikrali-i-pobili-kerivnika-pravogo-sektora/639837
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top