В Запоріжжі міліціонер в не робочий час затримав грабіжника


В Запоріжжі 38-річний міліціонер у свій вихідний затримав вуличного грабіжника, котрий протягом двох годин напав на двох жінок. Лейтенант тримав злочинця до приїзду міліції.

Злочини сталися в Комунарському районі міста. Міліціонер цього дня відпочивав у місті з друзями.

"Він почув крики про допомогу. Жінка голосно кричала і просила повернути прикрасу, яку з неї зняв грабіжник. Побіг за злочинцем, котрий швидко втік, та наздогнав його. Тримав його до приїзду міліціонерів, - повідомили в Запорізькій обласній міліції. - Злочинцем виявився 38-річний чоловік, якого вже засуджували за подібні випадки. Того дня він зірвав в однієї з жінок золотий ланцюг, іншуштовхнув та відібрав сумку".http://gazeta.ua/articles/np/_v-zaporizhzhi-milicioner-v-ne-robochij-chas-zatrimav-grabizhnika/647582
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top