У Запоріжжі міліція затримала підозрюваного у вбивстві маленької дівчинки


У Запорізькій області правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві 8-річної дівчинки. Про це з посиланням на прес-секретаря ГУ МВС Запорізької області Олександра Сталошенка передає "УНН".

За його словами, зараз підозрюваного везуть у райвідділ для допиту.

Прес-секретар зазначив, що саме за допомогою небайдужих мешканців вдалося встановити місцезнаходження підозрюваного.

"Нам зателефонували і повідомили номери його автомобіля. Завдяки чому вдалося затримати підозрюваного", - підкреслив він.

Нагадаємо, у Запоріжжі зниклу 8-річну дівчинку знайшли мертвою без одягу. Раніше, 11 червня, мати дівчинки звернулася в міліцію з заявою про зникнення своєї доньки. Мати повідомила правоохоронцям, що її 8-ми річна дитина пішла гуляти в парк поблизу дому і не повернулася.

Кримінальне провадження порушено за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини).http://gazeta.ua/articles/np/_u-zaporizhzhi-miliciya-zatrimala-pidozryuvanogo-u-vbivstvi-malenkoyi-divchinki/631593
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top