Світлана Островська просить зібрати гроші на лікування її сина - у хлопчика ДЦП


У шестирічного Сашка Островського дитячий церебральний параліч. Хлопчику треба пройти курсове лікування вартістю 7890 грн.

З листа Світлани Островської, мами Саші:
"Син народився раніше терміну, ще в пологовому будинку у нього виявили ураження центральної нервової системи. Саша ріс слабеньким, відставав у розвитку. У рік йому поставили діагноз "ДЦП". Я багато займаюся здоров'ям сина, відвідуємо профільні клініки, курси масажу, заняття з логопедом і психологом. Помітно покращився стан Саші після того, як він пройшов курси терапії в Міжнародній клініці відновного лікування ім. Володимира Козявкіна. Син навчився самостійно сидіти і стояти. Необхідно продовжувати лікування, щоб добитися більших результатів. Але оплатити його у мене немає можливості, виховую сина одна, не можу вийти на роботу, живемо на дві допомоги по інвалідності - мою і Сашкову. Допоможіть нам, будь ласка!"

"Саша пройшов п'ять курсів інтенсивного лікування. У хлопчика дуже хороша динаміка. Необхідно продовжити лікування, щоб навчити його ходити", - розповідає директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін.

Гроші на лікування сім'ї Саші допомагає зібрати "Український Фонд Допомоги".

Реквізити для допомоги:

Всеукраїнська Благодійна організація "Український Фонд Допомоги"
Код ЄДРПОУ: 37241402
Поточний рахунок: 26004052718802
МФО: 300711
Банк: ПАТ "ПриватБанк" Печерська філія, м.Київ.
Призначення платежу: Допомога на лікування Сашка Островського.http://gazeta.ua/articles/help/_svitlana-ostrovska-prosit-zibrati-groshi-na-likuvannya-yiyi-sina-u-hlopchika-dcp/632504
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top