Активні бої на Донбасі можуть відновитися після 28 вересня - Жебрівський


Російські війська можуть відновити активну фазу бойових дій на Донбасі після виступу Путіна на Генасамблеї ООН.

Про це під час брифінгу за підсумками 100 днів роботи заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає Gazeta.ua.

"Те, що я спостерігаю там на місці: Путін не збирається залишити Україну в спокої. Спроба створити Придністров'я-2, щоб Україна не могла рухатися в європейському напрямку, - це задача-мінімум. Коли він (Путін - ред.) не зміг відгризти частину України,так звану "Новоросію" перетворити у справжній проект, після цього його задача - зробити все, щоб Україна не була ні самостійною, ні незалежною у виборі зовнішнього розвитку...

Загострення може бути після Генасамблеї ООН. Якщо міжнародна спільнота буде налаштована достатньо серйозно (проти дій Кремля - ред.), то є загроза того, що Путін розпочне серйозне відновлення обстрілів України", - сказав Жебрівський.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін виступить на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку 28 вересня.http://gazeta.ua/articles/np/_aktivni-boyi-na-donbasi-mozhut-vidnovitisya-pislya-28-veresnya-zebrivskij/648577
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top