Контрабанду на Донбасі покривають українські військові - Жебрівський


Незаконне переправлення вантажів через лінію розмежування можуть покривати українські військові. Про це заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, повідомляє Цензор.

Він розповів, що сума винагороди за перевезення контрабанди сягає 300 тисяч гривень, і утриматися від такої хабара може далеко не кожен.

"Я не можу сказати, що це системна річ. Але коли зарплата у комбата 12000 гривень, а йому пропонують 200-300 тисяч гривень, то не у всіх витримують нерви. Можливо, хтось тримається тиждень-два, можливо, хтось тримається місяць. Тобто за 15 хвилин ганьби можна отримати дворічну зарплату ", - пояснив Жебрівський.

Чиновник сумнівається в тому, що можливо перекрити повністю нелегальне перевезення вантажів. За його словами, це питання далі не є врегульованим, і суди відпускають так званих контрабандистів.

Більше того, українське законодавство дозволяє контрабандистам звертатися до судів з вимогою відшкодувати матеріальні та моральні збитки під час затримання нелегального вантажу.http://gazeta.ua/articles/politics/_kontrabandu-na-donbasi-pokrivayut-ukrayinski-vijskovi-zebrivskij/646502
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top