Маріуполь святкував День міста у вишиванках


У цьому році головні урочистості з нагоди 237-ї річниці з Дня заснування Маріуполя пройшли з "парадом вишиванок".

Колорит забезпечували понад 3000 школярів в національному одязі з прапорами і повітряними кулями - представників творчих колективів та шкіл позашкільних установ. У вишиванках на святкування прийшли і жителі міста. Про це повідомляє місцеве видання 0629.ua.

Зазначається, що міський голова Юрій Хотлубей, вітаючи городян, згадав про минулий скрутний рік, який пережив Маріуполь: обстріл Сартани і МКР Східний і додав, що сьогодні в місті мир і "так буде і далі у складі єдиної неподільної України".

"Жителі, патріоти нашого міста, волонтери, представники трудових колективів містоутворюючих підприємств вийшли на будівництво блок-постів, бліндажів та окопів. У стислі терміни була вибудувана лінія оборони. Навесні ми продовжили ці роботи і створили три лінії опорних пунктів найбільш сучасних споруд. Все це є надійною гарантією того, що місто захищене і по праву вважається форпостом на Південно-Східній Україні", - сказав міський голова.

Хвилиною мовчання на святі вшанували загиблих мирних жителів і воїнів. До речі, військові стали активними учасниками параду. Серед учасників свята були і вояки батальйонів "Донбас", полку "Азов", Національної гвардії, ЗСУ та інші.

Праздник в Мариуполе.Сегодня Батальон "Донбасс" принял участие в праздничном параде в честь дня города.Центр Мариупол...http://gazeta.ua/articles/regions/_mariupol-svyatkuvav-den-mista-u-vishivankah/648366
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top