На Донеччині школярам роздали букварі з портретом Захарченка та символікою "ДНР"


На окупованій частині Донеччини бойовики роздали школярам пропагандистські букварі з символікою терористичної "ДНР" та зошити з текстом гімну Росії. Про це пише видання "Єдність".

У букварі розміщений портрет ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка, символіка цього терористичного угруповування. Далі йде віршоване описання літер.

Зазначається, що собливу увагу привернула літера "О". Опис літери стверджує, що "ополченецьстарший брат", а також закликають дітей написати листівку "солдату".

Раніше повідомлялося, що Росія збирається відправити на Донбас цього місяця аж три "гумконвої". Чергова колона вантажівок прибуде до псевдореспублік 17 вересня. Зазначалося, що міститиме шкільні підручники.

Нагадаємо, у "ДНР" стався переворот. Повідомлялося, що двох ватажків заарештували, а Захарченко зник.http://gazeta.ua/articles/regions/_na-donechchini-shkolyaram-rozdali-bukvari-z-portretom-zaharchenka-ta-simvolikoyu-dnr/645919
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top