Бойовики били з міномета по Сокільниках та влаштували провокацію під Майорськом


Наприкінці вчорашньої доби обстановка в зоні АТО залишалася стабільною. Незаконні збройні формування в цілому дотримувалися перемир'я. Проте поодинокі випадки застосування зброї зі сторони противника все ж були.

Про це інформує прес-центр штабу АТО.

Так, на Артемівському напрямку о 18.30 зі сторони Нижнього Лозового по нашому опорному пункту в Луганському бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї. Також зі стрілецької зброї о 20.10 противник обстріляв українські позиції в Майорську.

А майже о 22 годині на Луганщині зі сторони Словяносербська злочинці били зі 82-міліметрового міномету по наших підрозділах у Сокільниках.

Загалом, упродовж вчорашньої доби бандформування 4 рази порушували режим тиші.

Слід відзначити і вчорашні відверті збройні провокації ворога. Близько 21.30 на території, тимчасово непідконтрольній силам АТО, неподалік селищ Луганське і Майорськ найманці вели вогонь усторону наших позицій. Таким чином бойовики розраховували на вогонь у відповідь, аби звинуватити українську сторону у зриві домовленостей.

Та незважаючи на провокації ворога, сили АТО зброю не застосовували. Тож інформація, яку поширюють деякі проросійські ЗМІ про начебто артилерійський вогонь із нашої сторони, є неправдивою і спрямованою насамперед на ескалацію конфлікту в регіоні.http://gazeta.ua/articles/np/_bojoviki-bili-z-minometa-po-sokilnikah-ta-vlashtuvali-provokaciyu-pid-majorskom/648483
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top