У "ДНР" готують новий сюжет для росЗМІ: безхатченків перевдягають у форму бійців АТО


Донецькі терористиготують чергову провокацію. Планується обстріл мирного Харцизька.

Про це інформує штаб Оборони Маріуполя.

"21.09.15 російські куратори "ДНР" дали вказівку членам "поліції" і "МДБ" "ДНР" організувати підготовку постановочного сюжету про упіймання української розвідувально-диверсійної групи в тилу "ДНР".

З цією метою поліцаї і "мгебісти" шукають бомжів, яких планують одягнути у форму з українською символікою і представити у вигляді диверсантів.

Зокрема, план терористів передбачає обстріл із мінометів мирних об'єктів г.Харцизьк, після чого силами поліції та "МДБ" будуть спіймані заслані українські шпигуни.

Сюжет про упіймання ДРГ відразу ж повинні висвітлити російські та сепаратистські ЗМІ в контексті обвинувачення України в порушенні мирних домовленостей", - йдеться у повідомленні.http://gazeta.ua/articles/np/_u-dnr-gotuyut-novij-syuzhet-dlya-roszmi-bezhatchenkiv-perevdyagayut-u-formu-bijciv-ato/648911
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top