Дніпропетровці першими побудували "Стіну" проти Росії


Дніпропетровщина першою завершила будівництво 27 захисних об'єктів фортифікаційних споруд на її ділянці відповідальності в зоні проведення антитерористичної операції.

Як повідомив журналістам у четвер голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резниченко, протяжність оборонних споруд становить близько 100 км - це найбільша протяжність оборонних споруд, які зводилися регіонами України. Повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами фортифікаційні споруди - це складний комплекс з опорними пунктами та інженерними загородженнями, окопами і спеціальними укриттями для техніки та особового складу.

"Для їх будівництва було використано 2619 залізобетонних виробів, 4644 кубічних метрів лісу, задіяно 74 одиниці будівельної техніки. На ці роботи було витрачено 47 млн ​​грн з державного бюджету", -сказав голова ОДА.

У будівництві фортифікаційних споруд взяло участь більше 800 будівельників та 20 підприємств регіону. Заводи, поставляли матеріали та залізобетонні конструкції, працювали в цілодобовому режимі.

Неодноразово об'єкти будівництва обстрілювалися. Зокрема, 3 червня, під час загострення ситуації в Мар'їнці, 6 об'єктів потрапили під вогонь.

Разом з тим, будуть продовжені роботи з удосконалення об'єктів, підвищенню їх обороноздатності, пообіцяв губернатор.http://gazeta.ua/articles/life/_dnipropetrovci-pershimi-pobuduvali-stinu-proti-rosiyi/633870
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top