Під час обшуку в Одеській облраді документи вилучали мішками


Обшук у службових приміщеннях Управління майнових відносин Одеської облради, що був санкціонований Приморським райсудом міста, завершився вилученням документів, які стосуються приватизації деяких об'єктів обласної комунальної власності.

Про це повідомив слідчий Слідчого управління МВС в Одеській області В'ячеслав Уштван, зауваживши, що "слідчі дії пов'язані з порушенням законодавства при приватизації комунальних об'єктів".

"Вилучено, зокрема, документи стосовно приватизації об'єктів за адресами Французький бульвар, 85, Княжа 1а, а також "пальового поля" на проспекті Шевченка, 31. Інших документів не вилучали. Докладний аналіз будемо проводити у Слідчому управлінні", - зазначив майор Уштван.

Він зауважив, що "слідчі дії співробітникам Управління протидії злочинам у сфері економіки, Слідчого управління ГУМВС та прокуратури Одеської області довелось проводити без присутності посадовців Управління майнових відносин. Ніхто з них не прибув до облради, хоча Слідче управління запрошувало. Тому обшук провели за участю двох понятих".

У відділі зв'язків з громадськістю Одеського облУВС уточнили, що до облУВС "28 серпня надійшли матеріали від представника однієї з одеських міських організацій щодо незаконних дій з боку посадових осіб Управління облради з майнових відносин. У заяві йшлося, що під час аукціону об'єкти будівлі та споруди комунальної власності продавалися по заниженим цінам, а саме "Будинок прийомів", "Масонський дім" і земельна ділянка біля Палацу спорту площею 1802 кв. метрів".

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, уточнили в міліції.

Голова облради Михайло Шмушкович так прокоментував ситуацію: "Постанову на обшук в обласній раді видав Приморський райсуд Одеси на підставі заяви одного з керівника одеської "Батьківщини" Григорія Гріншпуна. Причиною для обшуку нібито є порушення при приватизації об'єктів комунальної власності, зокрема, не скрізь була проведена оцінка землі. Але ж це маячня, оскільки земля не продавалася, тому й не було сенсу проводити її оцінку".http://gazeta.ua/articles/regions/_pid-chas-obshuku-v-odeskij-oblradi-dokumenti-viluchali-mishkami/644739
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top