За арештом лідерів "Правого сектору" і "Автомайдану" стоїть Ківалов - активіст


Народний депутат Сергій Ківалов має безпосереднє відношення до арешту лідерів "Правого сектора" і "Автомайдану" в Одесі.

Про це заявив керівник ГО "Рада Громадської безпеки" Марк Гордієнко в ефірі "5 каналу".

Коментуючи затримання в Одесі правоохоронцями лідерів "Автомайдану" і "Правого сектора", активіст сказав: "Я впевнений, що акція, яка пройшла трохи більше тижня тому, де Ківалов поклявся, що він помститься Резвушкіну в першу чергу за те, що Резвушкін всьому світу показав, що пан Ківалов, прикриваючись своїм Міжнародним гуманітарним університетом, насправді там побудував житловий будинок на узбережжі і жив там з сім'єю десятиліттями... Це, звичайно, вдарило його в саме серце".

Гордієнко додав: "Я вважаю, що Ківалов безпосередньо також причетний до цієї справи (затримання в Одесі лідерів "Автомайдану" і "Правого сектора".- ред). Тому що, коли ми намагалися відбити наших активістів, нам показували, що йде тиск не тільки з Одеси, але і з Києва... Припускаю, що Ківалов включив усі свої зв'язки, гроші для того, щоб показати, що саме він контролює судову правову систему, як мінімум в Одесі".

Гордієнко також зазначив, що "на сьогоднішній день він (Ківалов. - ред.) домовився з Адміністрацією президента, я розумію, що він віддав частину певних своїх активів, а також, я розумію, що він шантажує державу своєю присутністю у Венеціанській комісії... Ківалов для Одеси - це як Янукович для України". За його словами, необхідно розірвати це "ганебне коло".http://gazeta.ua/articles/politics/_za-areshtom-lideriv-pravogo-sektoru-i-avtomajdanu-stoyit-kivalov-aktivist/646638
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top