Саакашвілі поскаржився на митників


Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі подав офіційну заяву правоохоронним відомствам щодо зловживань "при здійсненні митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України".

Документ адресований генпрокурору, міністру внутрішніх справ, та голові СБУ Саакашвілі розмістив на своїй сторінці у Facebook.

"Посадові особи діючи умисне, за попередньою змовою, занижують митну вартість товарів на Київській та Херсонській митницях, та завищують вартість ідентичних товарів на Одеській митниці, що призводить до штучного вимушеного перерозподілу товаропотоку", - йдеться у зверненні.

Саакашвілі послався при цьому на публічну заяву заступника голови ДФС Костянтина Лікарчука, зроблену з цього приводу 26 серпня.

"Крім його (Лікарчука. - Ред.) зізнань, ці звинувачення підтверджені численним фактологічним матеріалом. Сподіваюся, хоч зараз слідство, як зазвичай, не буде ховати голову в пісок", - зазначив Саакашвілі.http://gazeta.ua/articles/regions/_saakashvili-poskarzhivsya-na-mitnikiv/644500
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top