Радикали Мосійчук та Лінько добилися звільнення керівника Одеської митниці


Народні депутати від Радикальної партії Ігор Мосійчук та Дмитро Лінько сприяли звільненню керівника Одеської митниці Владислава Ракши.

Про це Мосійчук написав на своїй сторінці у Facebook.

"Разом з колегою Дмитром Лінько за ініціативи і активної підтримки одеських громадських активістів добитися звільнення за власним бажанням корупціонера, очільника Одеської регіональної митниці Владислава Ракши", - пише парламентарій від Радикальної партії.

Між тим, Мосійчук наголосив, що це не перший випадок корумпованості чиновників на даній посаді.

"Ракша десятий керівник митниці за останні півтора роки. Кожен з його попередників працював на посаді керівника Одеської митниці трохи більше місяця і був звільнений під тиском громадських активістів міста над морем. Керівники змінюються а корупційні схеми лишаються", - обурюється радикал.

Нагадаємо, нещодавно той таки Мосійчук заступився за селян, яким підприємець екс-регіонал не виплачував кошти за придбану продукцію.http://gazeta.ua/articles/regions/_radikali-mosijchuk-ta-linko-dobilisya-zvilnennya-kerivnika-odeskoyi-mitnici/644483
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top