Російський банк звинуватили в рейдерському захопленні


11 серпня у Львові на Сихові невідомі захопили комплекс "Спортлайф". Подія сталася близько 16.00.

"У той час, коли діти плавали у басейні та люди займалися в спортзалі, невідомі в цивільному, погрожуючи охороні, зрізали замки у наших приміщеннях та поставили свої, - розповів підприємець Віталій Ломакович. Він є власником приватного підприємства "Шива", якому належить приміщення, де працює "Спортлайф". - Тоді одразу під'їхала Державна Служба охорони з автоматами, погрожуючи нашим працівникам, забрали ключі. Лише завдяки громадським активістам, з якими ми зв'язалися, та оперативній роботі львівської міліції ми припинили вогнище конфлікту. Вже о 22 годині спорткомплекс працював за звичним режимом. ДСО залишило приміщення".

"Спортлайф" займає 8 тисяч квадратних метрів. ПП "Шива" сплачує іпотеку за це приміщення через російський "VS Банк".

"Через різку зміну валютного курсу ми не змогли у березні цього року продовжити виплату за новим курсом. Хоча раніше виплачували передчасно. А кредит у нас - до 2019 року, - продовжує Ломакович. - Коли нам залишилося виплатити 1 мільйон 800 тисяч, ми звернулися до банку про реструктуризацію чи перегляд умов кредитування. У вівторок, 11 серпня, на 5 годину у нас мала відбутися вирішальна зустріч з представниками банку. Однак, як видно, з їх сторони ніхто не зацікавлений, щоб ми сплатили борг. Створено всі умови, щоб захопити приміщення. За годину до зустрічі представники "VS Банку", найнявши ДСО, увірвалися у приміщення і спробували його захопити. Хоча жодного суду банк не виграв, жодного рішення виконавчої служби немає. Через годину ми мали домовитися, як дальше будемо платити."

Представник ДСО Денис Харчук стверджує, охоронці підписали угоду про роботу з банком. Однак зараз переглядають документи і угода буде розірвана.

"Наш борг - менше двох мільйонів доларів, а ціна приміщень - 7 мільйонів доларів. Отже ідеться про 5 мільйонів доларів наживи для банку. Їм не вигідно з нами працювати. Таке дозволяють собі російські структури країни-агресора у серці Галичини. Зараз ми подали у суд, будемо відстоювати право власності і законне погашення боргу. А підприємцям ражу дивитися, з якими банками працюють", - додав Ломакович.

"ПП "Шива" принципово припинило виплати, хоч отримує стабільні прибутки. Дохід перевели в інші банки, щоби приховати від "VS Банку". Підприємство може платити, але користується ситуацією в країні. Ми прийняли рішення припинити заборгованість за рахунок продажу будівлі. Не маємо наміру припиняти роботу спортивного комплексу та інших структур, що там працюють. Ані заважати людям, що займаються там спортом. А хочемо перепродати приміщення іншому власнику. Ми керуємося Законом України "Про іпотеку", - повідомили у відділі маркетингу "VS Банку".
Зараз у спорткомплексі працює власна охорона. Розслідуванням займається прокуратура.http://gazeta.ua/articles/regions/_rosijskij-bank-zvinuvatili-v-rejderskomu-zahoplenni/642044
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top