У Львові перед Оперним театром займалися йогою і танцювали на пілоні


12 серпня на площі перед львівським театром опери та балету відбувся йога флешмоб.

Інструктори Української федерації йоги провели заняття для початківців та практикуючих йогів. Метою заходу є популяризація йоги та здорового способу життя, а також створення можливості спілкування та обміну досвідом для тих, хто займається йогою.

"Сьогодні ми займаємось на площі, тому що хочемо розвіяти міф про те, що йога це дуже складно і недоступно. Насправді в Україні є досить сильна школа йоги, з глибокими практиками та високим рівнем фізичної роботи. Отже, вирішили показати львів'янам, що вони можуть почати займатись своїм тілом та гармонізувати себе, як фізично так і морально", - розповідає НаталяМоголівець, керівник львівського відділення Української федерації йоги.

Після загального комплексу-розминки відбулось заняття з парної йоги.

Львів'янка Дарія займається йогою вже рік. Зі своєю вчителькою йоги познайомилась на роботі.

"За цей час, що займаюся, навчилася концентруватися, змінювати свій розум та думки, контролювати погані емоції. Йога мені допомагає розслаблятися і дає чудове фізичне самопочуття", - каже Дарія.

Під час флешмобу бажаючі змогли отримати інформацію про безкоштовні серпневі майстер-класи від Української Федерації Йоги та навчання в нових групах для початківців.

Після закінчення йогівського флешмобу інструктори львівської школи розвитку Sandra Dance School продемонстрували запальні акробатичні танці на пілоні.http://gazeta.ua/articles/life/_u-lvovi-pered-opernim-teatrom-zajmalisya-jogoyu-i-tancyuvali-na-piloni/642139
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top