Нова поліція зможе надавати першу медичну допомогу


Нова поліція Львова складе присягу 23 серпня. На вулиці міста вийде трохи більше 400 навчених поліцейських. Надалі завершать навчання та приступлять до роботи ще 350-400 осіб. Про це Gazeta.ua повідомив голова Громадської ради при МВС у Львівській області Рустам Курбанов.
Нові поліцейські Дмитру Загарії, обласному начальнику міліції, не будуть підпорядковуватися.

"Львівські поліцейські підпорядковуються напряму міністру МВС. Але це наразі. Бо до 7 листопада все ще діятиме закон України "Про міліцію". Далі в системі реформування має бути прийнята ще низка законів по інших напрямках роботи правоохоронних органів. Тоді виокремиться своя система підпорядкування і в поліції", - сказав Курбанов.

Місцем дислокації нової служби стануть колишні приміщення ДАІ на вулиці Перфецького. Для виклику поліції також треба набирати 102.
Нові правоохоронці матимуть досить розширені функції. Вивчали 25 дисциплін.

"Можуть не лише охороняти порядок на дорогах, вулицях. До них можна звертатися за медичною допомогою. Вони охоронятимуть місце пригоди, вибуху. Також пройшли навчання, як виявляти шахраїв, що знімають гроші з банківських карток та грабують банкомати".

Навчання було інтенсивне - з 8.30 до 19 вечора. В останні тижні вчилися у вихідні. Багато часу довелося відвести на те, щоби навчити водити авто, або пройти повторний курс водіїв."

70 відсотків львівських поліцейських - чоловіки, 30 - жінки. Вікова категорія - 20-35 років. Більшість має вищу освіту або дві вищі. Тому отримають офіцерські звання. Їх зарплата буде 8 -10 тисяч гривень.http://gazeta.ua/articles/regions/_nova-policiya-zmozhe-nadavati-pershu-medichnu-dopomogu/643520
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top