У Львові 400 нових поліцейських склали присягу


Сьогодні, 23 серпня, на площі Ринок у Львові більше 400 поліцейських присягнули на вірність українському народові.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Згідно з повідомленням, в урочистій церемонії взяли участь прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, глава МВС Арсен Аваков, перший заступник міністра МВС Ека Згуладзе, керівництво ГУ МВС України у Львівській області та керівники місцевих органів влади.

"Це не просто нова форма, це новий формат роботи, який крок за кроком змінить Україну", - сказав прем'єр, вітаючи нову поліцію Львова.

Він відзначив успіхи поліції у Києві, де "на вулицях порядок і навіть перестали пробувати давати хабарі новій українській поліції", і привітав львів'ян із тим, що й до них прийшли такі зміни.

"Це ваша поліція, ваші захисники. Це ті люди, які допоможуть, захистять. Вони переживають за долю міста, за безпеку кожного львів'янина і за образ Львова як європейського, провідного і безпечного українського міста".http://gazeta.ua/articles/regions/_u-lvovi-400-novih-policejskih-sklali-prisyagu/643684
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top