Для гасіння пожеж у Львові змайстрували унікальний танк


Пожежний танк для гасіння складних загорянь виготовили на Львівському бронетанковому заводі. Машина може працювати на палаючих нафтобазах або на складах із боєприпасами.

"Наразі в нас на заводі це єдиний екземпляр. Пожежні танки працюють вже давно, але ми розробили більш потужну машину. На базі танків Т - 72. Нічого подібного у світі поки не працює. Цей танк може пробиратися і гасити пожежу там, де людині пройти було б дуже небезпечно. Наприклад, де є ймовірність вибухів на автозаправках, нафтобазах чи складах зі зброєю. Машина оснащена так, що вона працює навіть при високих температурах. Потужність насосу до 100 літрів води за секунду", - говорить розробник пожежного танку "ГПМ - 72" Михайло Олійник із Львівського бронетанкового заводу.

Розробка львівського винахідника обладнана надсучасним зв'язком. Має свою радіостанцію, цистерни для води ємністю понад 20 тонн, резервуари із піною. Важить така машина 55 тонн.

Вартість протипожежного танку більше 300 тисяч доларів.http://gazeta.ua/articles/regions/_dlya-gasinnya-pozhezh-u-lvovi-zmajstruvali-unikalnij-tank/642042
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top