На Форумі видавців очікують 5 тисяч нових книжок


9-13 вересня у Львові - черговий Форум видавців. За прогнозами організаторів, можна очікувати 5 тисяч нових назв книжок, 40 тисяч відвідувачів. Багато книг буде на військову тематику. Усього - тисяча заходів у програмі.

Проведуть Дитячий форум. Це понад 400 заходів для дітей і батьків. В основному вони пройдуть в Національному музеї імені Андрея Шептицького і Державному природничому музеї. Вхід для дітей сюди - 20 грн, однак на торговий ярмарок у Палаці мистецтв - безкоштовний. При вході діти отримають альбом із завданнями, які зможуть розв'язати на Форумі. За що отримають призи.

Для пенсіонерів - окрема програма під назвою "Третій вік". Вхід на ярмарок для них - безкоштовний. А також вже розпочався конкурс "Моя полиця". Кожна старша людина може написати твір про найкращу книгу свого життя або про свою домашню бібліотеку, надіслати на адресу Форуму і виграти сертифікат на 800 грн у книжкові магазини.

Квитки на події можна придбати вже через інтернет-сайт Форуму. До 15 серпня вони коштуватимуть 50 грн, далі - 70. Ніч поезії оплачується окремо. Цього року вона збере 20 поетів. У першу та останню годину Форуму - 10.00-11.00 та 19.00-20.00 - вхід на ярмарок безкоштовний.

Загальний бюджет форуму - 4 млн грн. За словами президента Форуму Олександри Коваль, сам фестиваль зможе заробити 1 млн 800 тис. грн. Решта коштів збирає через гранти, звернення. Міська рада виділила 120 тис. грн, обласна адміністрація - 95.

Від українських гостей, які приїдуть до Львова на фестиваль, місцеві підприємці в кафе і готелях зароблять 10 млн грн, плюс доходи від іноземців.

"Пробуємо шукати допомоги не матеріальної, - каже Олександра Коваль. - Для Дитячого форуму потрібно 20 столів і стільці. Їх оренда коштує 50 тисяч гривень. Шукаємо, де позичити. Треба переробити наш сайт. Це коштує 10 тисяч доларів. Ми - місто "айтішників". Але наразі ніхто не поспішає нам допомогти в цьому".

Символом цьогорічного фестивалю стануть птахи-книги - "книгозаври". Коваль розповіла легенду про них.

"Ці птахи дуже довго жили у книгах. Але їх ніхто не випускав на волю. Бо люди перестали читати і відкривати книги. Тоді равлик нашого Форуму, який є нашим другом і працює на наших афішах, розбудив цих птахів. Вони здійнялися над Львовом. І побачили масу людей, які приїжджають і прилітають у місто та ідуть на пиво і на каву. Вони були у розпачі. Почали падати на землю, хапати цих людей і відносити їх на форум. Так люди почали читати".http://gazeta.ua/articles/culture/_na-forumi-vidavciv-ochikuyut-5-tisyach-novih-knizhok/641866
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top