Яценюк у Львові повідомив про початок реформи Укравтодору


Більше 400 українських поліцейських склали сьогодні присягу у Львові. Це друге місто, куди прийшла нова служба, після Києва. Ще приблизно стільки ж завершують навчання. Побачити нову службу до Львова прибули прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та його перший заступник Катерина Згуладзе.

Перед десятою ранку уся площа Ринок заповнена людьми. Потоки міщан поспіхом ідуть провулками від оперного. У повідомленнях місце присяги обласна адміністрація змінювала тричі, востаннє - зранку. Поліцейські вишикувалися рядами обличчям до левів ратуші при вході. По обидва боки - нові автомобіля світять мигалками. Натовп просто навалюється на металеві турникети, щоб сфотографувати нових патрульних. Тут 70 відсотків - чоловіки, 30 - жінки. У шеренгах - переважно молоді обличчя, років за 20. Найстаршим поліцейським близько 35-ти.

Керівництво країни прибуває вчасно, рівно о 10 годині. Присягу виголошує керівник львівської поліції 26-річний Юрій Зозуля.

"Я хотів би вас попросити, щоб ви мені допомогли, - звертається опісля до нових правоохоронців Арсеній Яценюк. - Ми запровадили системні зміни. Після нової поліції будуть нові судді і нова якість поваги до громадянина. Хочу, щоб ви допомогли нам реалізувати ці плани. Усі ми, українці, зараз боремося, ми тримаємося, ми перемагаємо. Кожен на своєму місці. У вас, поліцейських, свій фронт. На якому вам бажаю успіху. Я вітаю львів'ян з новою поліцією."

У першій шерензі стоїть чорнява з правильними рисами обличчя дівчина. Це Ірина, невістка генерала Сергія Кульчицького - льотчика, який торік загинув в авіакатастрофі в АТО. Визнаний Героєм України.

"Українці можуть пишатися новою поліцією. Львів'яни - тим, що в її лавах є діти Героїв України, - говорить Згуладзе і запрошує на сцену Ірину. - Коли я приїжджала на навчання львівських поліцейських, тільки тут вони мені говорили, що ідуть змінювати країну. Я бачила, як кожен із цих молодих людей допомагав один одному в навчанні. Ця солідарність спрацює не лише у поліції".

Прем'єр дарує Ірині Кульчицькій великий букет червоних троянд.

Церемонія прийняття присяги завершується гімном, без оркестру. Уся площа та поліцейські в унісон виконують його. Коли посадовці покинули площу, нові правоохоронці розходяться у натовп. Львів'яни голосно аплодують їм. Родичі у вишиванках, з квітами обіймають чоловіків і жінок у формі. Діти забирають у татусів-поліцейських кашкети та одягають собі. Незнайомі львів'яни просять нових патрульних сфотографуватися із ними.

Одразу після присяги керівництво країни поїхало за місто. Тут на виїзді ремонтують дорогу Львів-Мукачеве. У травні уряд виділив на перший відрізок 200 мільйонів гривень в межах реалізації програми "Розвиток дорожнього господарства областей України Карпатського єврорегіону". У червні вже розпочалися роботи. Техніка працює у неділю - до вересня мають встигнути.

"Так, я бачив, яка вона файна була, - говорить Яценюк до керівництва автодору. Чиновники показують йому фото дороги до ремонту. - Ну що ж, можемо оголошувати про початок реформи Укравтодору? - звертається до них. Вони ствердно кивають головою. Усі - у костюмах, прем'єр - у вишиванці. - Ще два роки тому квадратний метр такої дороги коштував 5 мільйонів гривень. Сьогодні ми провели прозорі тендери і виявили цікаву річ. Вона теж коштує стільки ж, при зовсім інших цінах і курсі валюти. Отож зрозуміло, чому наші дороги були такі дорогі. Після реформи поліції буде реформа дорожнього господарства. А саме - прозорі тендери, незалежна оцінка якості доріг та виділення максимальної кількості ресурсів на них через впровадження місцевого самоврядування. Дуже скоро українці побачать нові дороги", - пообіцяв прем'єр.http://gazeta.ua/articles/life/_acenyuk-u-lvovi-povidomiv-pro-pochatok-reformi-ukravtodoru/643706
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top