В Одеській колонії в'язні на знак протесту покалічили себе


У Південній виправній колонії №51 Одеси 8 ув'язнених на знак протесту порізали себе. Про це повідомили у прес-службі управління Державної пенітенціарної служби в Одеській області.

"Засуджені за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів (умисне вбивство, умисне тяжке тілесне ушкодження, грабіж, крадіжку та шахрайство), висловлюючи невдоволення режимом утримання, 21 серпня вчинили акт членоушкодження", - йдеться в повідомленні.

Також, у прес-службі наголосили, що засуджені були оглянуті медичним персоналом закладу, їм була надана первинна медична допомога і викликана швидка допомога.

"Після огляду засуджених бригадою швидкої допомоги лікарі дійшли висновку, що жодному з учасників події не потрібна госпіталізація. Медична допомога була надана в повному обсязі на місці огляду. Нанесені поверхневі самопорізи",йдеться у повідомленні.

В управлінні зауважили, що дії засуджених носили демонстративний характер і були вчинені з метою чинення тиску на адміністрацію установи для отримання послаблення режиму. І згідно з Кримінально-виконавчим Кодексом України, дані дії є порушенням режиму відбування покарання.

"Четверо з вісьмох раніше вже були засуджені до позбавлення волі, але суд прийняв рішення замінити покарання. Зокрема, враховуючи каяття, реальний термін відбування покарання в місцях позбавлення волі замінили умовним. Але ці засуджені не виправдали довіру суду, та знову вчинили злочин, через нетривалий час після винесення вироку",повідомили у прес-службі.http://gazeta.ua/articles/np/_v-odeskij-koloniyi-vyazni-na-znak-protestu-pokalichili-sebe/643667
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top