Одеський "Правий сектор" пообіцяв не бити учасників ЛГБТ-ходи


Лідер Одеського обласного відділення "Правого сектору" Сергій Стерненко на своїй сторінці у соцмережі facebook написав, що його побратими не збираються бити учасників ЛГБТ-ходи в Одесі, а також вступати у протистояння з правоохоронцями, які охоронятимуть порядок під час події, передає УНН.

"Чи буде Правий Сектор бити геїв? Ні, не буде. Ми не хочемо давати внутрішньому та зовнішньому ворогу інформаційного туза в рукаві, тому провокації з силовим протистоянням не буде. І ходи ЛГБТ не буде також", - написав він.

За словами Стерненка, днями проведення заходу в Одесі обрали саме ті дні, коли в місті будуть ультрас 4 команд (Чорноморець, Заря, Шахтар та Дніпро). Тому, на думку представника одеського "Правого сектору" є чимала вірогідність того, що подія може стати провокацією.

"Проводити це зараз в Одесі - як мінімум недоречно, а по факту - провокативно і на фоні війни на сході - вкрай небезпечно, може призвести до масових заворушень. Навіть якщо ніхто з будь-якої організації не прийде туди, щоб не допустити проведення, усе одно в місті багато військових-фронтовиків, ультрасів та звичайних громадян, які аж ніяк не закриють на це очі. І це, до речі, також факт", - наголосив Стерненко.

Однак, сам він заявив, що не має нічого проти людей, що відносять себе до секс-меншинств, хоча й не вітає їх вподобання.

"Але то їх особиста справа, як то кажуть, мають право", - написав Стерненко.http://gazeta.ua/articles/life/_odeskij-pravij-sektor-poobicyav-ne-biti-uchasnikiv-lgbthodi/641774
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top