Одеський суд заборонив проведення маршу ЛГБТ


Одеський окружний адмінсуд заборонив проведення в Одесі Маршу рівності, організаторами якого єпредставники ЛГБТ спільноти.

Рішення було винесено за позовом Одеської міськради, повідомляє "Інтерфакс".

Серед аргументів на свою користь, які навела міськрада, було те, що в місті є негативні настрої в суспільстві щодо цієї події, а також є висока ймовірність застосування насильства до учасників маршу, порушення громадського порядку під час проведення заходу.

Між тим, організатори заходу ще напередодні заявили, що, незважаючи на протидії міськради і погрози, вони все одно мають намір пройтися вулицями Одеси.

За словами організаторів, для участі у фестивалі вже зареєструвалися понад 200 людей, серед яких є іноземці. Організатори також намагаються домовитися з радикальними силами і ультрас про ненапад.

Фестиваль, присвячений альтернативним сексуальним культурам, заплановано на 14-16 серпня. В рамках фестивалю повинні відбутисьрізні дискусійні заходи, фотовиставка одеських і київських фотографів, артвиставка, фестиваль короткометражок.

Нагадаємо, 6 червня у Києві відбувся Марш рівності, у якому взяли участь кількасот людей, в тому числі іноземні дипломати, правозахисники та народні депутати. Тодіна учасників ходи напали праворадикальні групи, частина з яких назвалась представниками "Правого сектору", частина - футбольними фанатами. Радикали мало не вбили міліціонера та поранили декілька учасників ходи і правоохоронців. За фактом нападу порушили кримінальну справу.http://gazeta.ua/articles/life/_odeskij-sud-zaboroniv-provedennya-marshu-lgbt/642181
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top