Злодії в законі тікають з Одещини - Саакашвілі


Екс-президент Грузії, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі вважає, що одеський криміналітет не наважився піти на фізичне усунення губернатора регіону через боягузтво.

Про це він розповів в інтерв'ю "Новій газеті".

"Вони (злодії в законі. - ред.) і звідси (з Одеської області. - Ред.) його (бізнес. - Ред.) вже переносять. Був сходняк у Празі, прийнято рішення. А чому не вбивають... Та боягузи вони. Професійні злочинці взагалі найчастіше боягузи, і у системі у них така сама корупція", - зазначив керівник області.

"Знаєте, мені один великий грузинський ієрарх говорив: як ви могли вигнати злодіїв у законі! Вони так допомагали, стільки жертвували на церкву... В Одесі один церковник теж попросив за портового чиновника. Я давно до цього чиновника придивлявся, але тут зняв його негайно" , - додав Саакашвілі.

Нагадаємо, що 30 травня 2015 року президент України Петро Порошенко призначив Міхеїла Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації, звільнивши з цієї посади Ігоря Палицю.http://gazeta.ua/articles/politics/_zlodiyi-v-zakoni-tikayut-z-odeschini-saakashvili/643005
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top