Патрульна поліція вийде на вулиці Львова на тиждень раніше запланованої дати


Вже з наступної п'ятниці, 21 серпня, Львів патрулюватиме нова поліція.

Про це повідомив 15 серпня голова Громадської консультативної ради при ГУМВС у Львівській області Рустам Курбанов, передає НБН.

"Працівники нового правоохоронного відомства і так готувалися по програмі в дуже стислі терміни. А сьогодні ми дізнаємося, що початок роботи нової поліції у Львові буде не 28, а 21 серпня",сказав Курбанов.

Напередодні свого дебюту поліцейські ще вдосконалять свої вміння в управлінні патрульними автомобілями.

У понеділок, 17 серпня, очікується робочий візит до Львова першого заступника міністра внутрішніх справ Еки Згуладзе.

Раніше повідомлялося, що патрульна поліція у Львові з'явиться 28 серпня.http://gazeta.ua/articles/regions/_patrulna-policiya-vijde-na-vulici-lvova-na-tizhden-ranishe-zaplanovanoyi-dati/642570
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top